Ballina Politikë Noka: Shqipëria po përballet me dy pandemi: Rilindjen dhe Covid-19

Noka: Shqipëria po përballet me dy pandemi: Rilindjen dhe Covid-19

Kordinatori i fushatës së PD për Kamzën, Flamur Noka ka publikuar dëshimnë e një banori në Paskuqan, i cili ka paguar më shumë se 1 milion lekë për tu kuruar nga COvid-19, ndërkohë që shteti si ka rimbursuar asnjë shpenzim.

Noka shkruan në një postim në Facebook se, Shqipëria po përballet me dy pandemi: Rilindjen dhe Covid-19.

Postimi i plotë i Flamur Nokës

Shqipëria po përballet me dy pandemi: Rilindjen dhe Covid-19

Dëshmia e qytetarit

Shpenzon më shumë se 1 milion lekë (të vjetra) për të kuruar covid-19 dhe nuk rimbursohet asnjë qindarkë nga shteti.

Rama e ka humbur betejën me COVID, ashtu siç ka humbur edhe betejën për të çuar Shqipërinë para, gjatë 8 viteve dështime.

Më 25 prill, do të ndëshkojmë me votë Edi Ramën dhe sektin e tij të Rilindjes!

#ShqipëriaFITON

Exit mobile version