Ballina Kryesore Berisha zbardh të vërtetën e sondazhit të PS në Top-Channel, kompania paguhet...

Berisha zbardh të vërtetën e sondazhit të PS në Top-Channel, kompania paguhet nga PS, e megjithatë…

Arben Malavita paraqet sondazhin e PS si sondazh te pavarur te TCH!

Lexoni denoncimin e ekspertes se kompanise. sb

Pershendetje doktor, po shikoj sondazhin ne top channel. une jam nje ish punonjese e Ipsos ne shqiperi. kam punuar per projekte ku klienti kryesor i joni ishte partia socialiste. ju siguroj me 100% . kompania mjafton te tregoj bilancin dhe faturat e prera drejt Partise Socialiste ne keto 7 vjet. eshte nje sondazh krejtesisht i manipuluar. ju pershendes
Fotoja eshte blur, pasi nuk e nxjerrin dot, por dalin siglat

Por megjithëse sondazhi beht ng vete PS rezultati eshte se 48% thonë se vendi është në drejtimin e gabuar.

Exit mobile version