Ballina Top 3 Akuza e Kryemadhit: Veliaj po përdor si eskorta për vota drejtoresha në...

Akuza e Kryemadhit: Veliaj po përdor si eskorta për vota drejtoresha në Bashki

Kryetarja e LSI ka deklaruar se Veliaj po perdor si eskorta Drejtoreshat e Bashkisë.
‘Rama po i përgatit dosjen Erion Veliajt sepse shikon që konkurenca që ka për marrjen e partisë pas 25 prillit është shumë e madhe.
Sepse Rama e di që Veliaj është qeni që kafshon dorën dhe pse e ka ushquar dhe e ka sjellë deri këtu ku është.

Përsa i përket z, Veliaj dhe kushdo që është pas tij, ta ketë të qartë që asnjë kandidat të LSI nuk e kërcënon dot, jo vetëm që nuk e blen dot, por as mundet ta bëjë për vetë duke u çuar edhe drejtoreshat simpatike të Bashkisë, qoftë edhe duke u çuar edhe bukuroshet eskorta të bashkisëë dhe kryeministrisë, pra është e pamundur.

Veliaj ta gëzojë inceneratorin e Tiranës. Do kemi në ditët në vazhdim, lajme, fakte dhe dokumenta pafund.’

Exit mobile version