Ballina Aktualitet Berisha: Pse Edvinit i dridhet zëri kur i kujtojnë lidhjet me Ndraghetën!

Berisha: Pse Edvinit i dridhet zëri kur i kujtojnë lidhjet me Ndraghetën!

Dy momente nga kjo video e konferences se sotme te shtypit e faktojne rolin e tij:

1-Akuza e antimafies Italiane per personin e lidhur ngushte si me Ramen dhe me Veliun per Kullat te cilat jepen vetem e vetem me firmen e te dyve dhe PPP qe jepen vetem nga Rama kundrejt 20% i quan dokra, dokra, dokra por me ze te dridhur.

2- Pyetjes se si ka mundesi qe Niku i Ndragetes ka fituar se fundmi edhe pse nen hetim tendera dhjetra milion euro nga Ndrikull Hajnia, Kreu i Meduzes i pergjigjet se ai nuk pergojon kompani siç bente Saliu.

Ne te vertet sulmet me te egra kunder Agon Channel dhe pronarit te saj Bechetti u kushtuan qytetareve te Shqiperise 140 milione euro gjobe. Por Rama nuk zuri dot ne goje kumbar Nikun se ai i zberthen ne pese minuta rolin e tij si kreu i Ndragetes ne Shqiperi. Ai jo vetem qe nuk e permend dot por i mbyll gojen me tendera te majme ne kundershtim flagrant me ligjjn.

Ju ftoj te ndiqni dhe shperndani kete video. sb

Exit mobile version