Ballina Kryesore “T’i japim fund siç duhet dhe ta mbyllim mirë”/ Basha i poston...

“T’i japim fund siç duhet dhe ta mbyllim mirë”/ Basha i poston videon Ramës: Është fare e qartë dhe e thjeshtë!

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video me një mesazh të qartë duke i kujtuar Ramës se ka ardhur koha që të largohet pasi nuk ka se çfarë të japë më.

“Është fare e qartë dhe e thjeshtë

Bëmë aq sa mundëm

Ka ardhur koha të të përshëndes nga dritarja

T’i japim fund siç duhet dhe ta mbyllim mirë”!

Exit mobile version