Flamur Hoxha: Populli po e shikon vetë se ku po shkon me këtë qeveri! Ka vajtur ku s’mban më!

Drejtuesi politik i PD për Qarkun e Kukësit, Flamur Hoxha vijon takimet me strukturat e PD dhe banorët. Hoxha është shprehur gjatë takimeve se, populli po e shikon vetë se ku po shkon me këtë qeveri! Ka vajtur ku s’mban më!

Postimi në Facebook

Populli po e shikon vetë se ku po shkon me këtë qeveri! Ka vajtur ku s’mban më!

Rilindja në emër të pushtetit po zapton Shqipërinë!

Mungesë infrastrukture, mungesë e energjisë elektrike!

Takimi me aktivin e zgjeruar të Grupseksionit Bushtricë të bindur dhe të motivuar për fitoren e madhe të 25 Prillit.

Me rilindjen shqiperia ska të ardhme!

Ka 8 vjet që Shqipëria ka ngelur në vendnumero me Edi Ramën

#ShqipëriaFitonmeLulzimBashënkryeministër

4 20

2 77

3 46