Bardhi nxjerr videon me gënjeshtrën e rradhës të Ramës: Bën propagandë me jetën e shqiptarëve, duhet të largohet!

Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka publikuar videon me gënjeshtrën e rradhës të Edi Ramës për vaksinat 

Kjo është gënjeshtra e radhës e Edi Ramës!

Ndryshe nga sa kishte premtuar, në Shqipëri kanë ardhur vetëm 9.165 doza 👇

Teksa Rama bën propagandë me një grusht vaksinash, pandemia ka dalë jashtë kontrollit. Shifrat e të infektuarve dhe e jetëve të humbura janë rritur në mënyrë dramatike.

Papërgjegjshmëria e Edi Ramës e la Shqipërinë të fundit në Europë për numrin e testimeve, të fundit në Europë për mbështetjen ekonomike.

Edi Rama nuk mund të bëj propagandë me jetën e shqiptarëve. Edi Rama duhet të largohet!

#ShqipëriaFITON 🇦🇱✌️