Gjobat e policisë së krimit nuk i frikësojnë të rinjtë!

Nga Denisa VATA

Gjobat e policise se krimit dhe droges nuk i ndalin as nuk i frikesojne te rinjte demokrat te Matit.

A do te keni fytyre ju police te Matit ti shihni qytetaret ne sy dhe bizneset neser ne rruge kur te kaloni?!Ju qe ishit vete “roje” te arave te hashashit?!Ju qe keni fshehur cdo krim,qofte dhe ai ordiner, te bere nga drejtues te PS ne Mat.Cfare mendoni ju qe nuk i dine qytetaret?!Tani gjobisni cdo biznes qe demokratet pine kafe.Ju jeni turpi i Matit.

Te rinjte e Matit dhe gjithe Shqiperise do ta zhdukin kete polici te korruptuar dhe KM te zhytur deri ne fyt.Asgje nuk e ndal fitoren e Partise Demokratike me 25 Prill.

I kemi dhe fotot e takimeve te Oltes keshtu qe rrini te qete.

1 77

2 66