Video shokuese/ Terror në Krujë, 4 të armatosur futen në lokal dhe masakrojnë të riun nën hundën e policisë

Një video shokuese është publikuar nga SyriTelevizion ku shikohen klatër persona të armatosur me kallashnikovë dhe pistoleta e shkopinj bejsbolli ku futen në një lokal dhe masakrojnë një të ri.

Ngjarja e rëndë kriminale ka ndodhur nën hunbdën e polkicisë. Në momentin që katër banditët terorizojnë qytetin një makinë policie patrullon aty pranë por nuk ndërhyjnë për të neutralizuar personat e armatosur.

Deri tani nuk ka asnjë reagim nga Policia e Shtetit për këtë ngjarje që terrorizoi një qytet të tërë.