Video/ Gazment Bardhi tregon dallimin mes Bashës e Ramës: Rama i la njerëzit në baltë, Basha punon për vendin!

Ka një dallim të madh mes Lulzim Bashës dhe Edi Ramës. Lulzim Basha është politikani që kujdeset për njerëzit. Edi Rama është politikani që i lë njerëzit në baltë.

I mashtron, i burgos, i varfëron, ndërsa vetë jeton mes luksit. Na duhet ta ndryshojmë këtë realitet.

Na duhet një kryeministër si Lulzim Basha. Ai punon për njerëzit dhe për vendin! 👇