Video-skandal e Ramës: Infermierja bën sikur injekton me shiringë, por…

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka publikuar një video të shpërndarë nga kryeministri Rama mbi procesin e vaksinimit. Në video shihet se si infermierja bën sikur e shtyp vaksinën për të bërë injektimin, por në fakt është një stimulim i rremë.

Vasili shprehet se, strategjia e kryeministrit Rama për të luftuar Covidin është mashtrimi dhe jo përballimi real i situatës.

Postimi i Vasilit në Facebook

Fakt Trondites.Çfare kryeminister mashtrues! (VIDEO).

Edi Rama promovon e reklamon mashtrimin ndaj te semureve me COVID.

Hedh ne Istagramin e tij VIDEO ku tregohet se si infermierja ben sikur injekton me shiringe.

Por siç e shihni kalon gishtin persiper duke mos ja kryer injeksionin te semurit!

Skandaloze.

Kryeministri i ben sherbim mashyrimit te te semureve me COVID.

https://www.facebook.com/petritvasil/videos/227582652346560/