Video/ Situatë alarmante nga përmbytjet edhe në Lushnje! Reagon Dega e PD: Shteti është dorëzuar totalisht!

Reagim i Degës së PD, Lushnje

Situate alarmante ne bashkine Lushnje! Shteti eshte dorezuar totalisht!

Bashkia nuk di cfare te beje me pare!

Fajin e ka Saliu!

Askush nuk mori masat nga njesite Administrative qe ti paraprinin motit te keq i parashikuar prej 2 javesh! Te etur per te mbledhur vota kur nuk kane bere azgje, harrojne jetesoren, komunikimin e njerezve! Te shkretet qytetare mbajne syte nga Rilindja!!!

Nje nga problemet me te publikuara nga PD Lushnje nepermjet banoreve te zones eshte rruga e Allprenaj!!!

Realiteti dhe zoti na dhane te drejte! Rilindja ti beje sh….n “baceve” te banoreve!!!

25 prill dita e gjykimit!!!

Shqiperia fiton!!!