Foto/ Ish-deputetja jep alarmin: Vlora e përmbytur në çdo lagje, rrugë, hyrje pallatesh, oborre shkollash. Edi Rama përgjegjës!

Ish-deputetja e PD, Nada Meçorapaj ka publikuar ndisa foto ku shihet Vlora e përmbytyr në çdo lagje, rrugë, hyrje pallatesh, oborre shkollash. Ish-deputetja shkruan se, edhe më parë ka rënë shi në Vlorë, por kurrë nuk është bërë si sot.

“Vlonjatët e kanë kuptuar se sa më shumë ditë kalojnë me Edi Ramën në krye të vendit, aq më keq do të bëhet për ta dhe për fëmijët e tyre.

Postimi ish-deputetes në Facebook

Miremengjes Edi Rama!

Nga Vlora e permbytur ne çdo lagje, rruge, hyrje pallatesh, oborre shkollash!

Miremengjes nga Vlora qe sot duhet te te vije turp, te cilen e katandise ne kete gjendje.

Dil e bej propagande e genjeshtra sot, por duhet ta dish se mijera nena si une, nuk i cuan dot femijet ne shkolle, se nuk dilnin dot as tek oborri i shtepise nga vershi i ujrave!

Edhe me pare ka rene shi ne Vlore, por kurre nuk eshte bere si sot. Vlonjatet e kane kuptuar se sa me shume dite kalojne me Edi Ramen ne krye te vendit, aq me keq do te behet per ta dhe per femijet e tyre.

Mjaft me!!!! Eshte koha per ndryshim! Do ta nisim nga Vlora!

5 1

3 12

4 4