Qindra padi civile ndaj kryepolicit Ardi Veliu për vjelje gjobash

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar mesazhin e një studenti të policisë, i cili shkruan se, Ardi Veliu po tallet me studentët që kanë fituar për shkollën e policisë. Ai kërkon t’i paguajmë ryshfete të majme dhe na mban peng.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Qindra padi civile per kryekorruptorin Ardi Veliu.

Nuk shpall fituesit e gares sepse u vjel gjoben!

Lexoni mesazhin e studentit dixhital. sb

Pershendetje doktor..Ju uroj shendet si fillim.

Nje tallje nga Ardi Veliu shkon per studentet qe kan fituar per shkollen e policise. Se shpejti do perballeni me padi civile ju dhe tallja juaj me pjesen me te madh te te rinjve qe fituan garen per te vazhduar studimet ne akademi (Tetor 2020). Ai kerkon ti paguajm ryshfete te majme dhe na mbane peng. Do japi llogari per vonesen e krijuar , mungese e transaprences dhe injorimin e pergjigjeve .