Paralajmërimi i fortë i Metës: Treni është nisur dhe nuk ndalet, mjerë kush i del para!

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një mesazh të fortë në rrjetin social Facebook. Meta shkruan se, treni i integrimit është nisur dhe nuk do të ndalet as pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Ai shton se i mjerë është ai që i del përpara trenit të integrimit europian të Shqipërisë.

Postimi i presidentit Meta

Treni i integrimit është nisur dhe nuk ndalet as pas zgjedhjeve të 25 prillit.

Mjerë kush i del para!

1 17