Meta injoron Nanon!

Presidenti Ilir Meta ka injohruar ish-kryetarin e PS, Fatos Nano. Meta refuzoi t’i përgjigjej interesimit të gazetarëve për një koment të tij në lidhje me akuzat që Nano i bëri në intervistën e mbrëmjes të së enjtes në Opinion  kur tha se ‘te Presidenti aktual i vendit shoh 7 mëkatet e Biblës’

“Zero koment për çështje të cilat nuk ekzistojnë, problem kryesor mbetet sot përballimi i pandemisë dhe mbështetje e gjithë personelit shëndetësor për përballimin e fluksit të të infektuarve”, tha Meta.