Video/ Nënkryetari i PD reagon ndaj Ramës me fjalët e tij në krah të Elvis Roshit

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar me një video ndaj Ramë, i cili shfaqet në mbledhjen e PS në krah të Elvis Roshit, i pezulluar nga detyra pasi ishte i dënuar për trafiqe jashtë shteti.

Reagimi Palokës

Eshte me se e kuptueshme pse je i trembur nga Lulzim Basha. S’ke faj. Te ka nxjerre ashtu siç je para shqiptareve dhe nderkombetare nje hajdut dhe bashkepuntore kriminelesh e perdhunuesish. Koha jote ka mbaruar. Me 25 prill ti humbet, Shqiperia fiton!