Sulm BE! Sulm SHBA!, Paloka: A ka marrë garanci Rama për azil politik në Lindje?

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar ndaj deklaratave të Ramës, i cili u shpreh se nuk mban përgjegjësi për kandidimin e të inkrimunarve nga PS për deputetë.

Paloka shkruan në reagimin e tij se, më 26 prill nuk është çudi që “Air Albania” të kryejë fluturimin e fundit pa kthim me “pasagjerin” e saj!

Reagimi i Palokës

Sulm BE! Sulm SHBA!

A ka marre garanci Rama per azil politik ne Lindje?

Charterin privat e mban gati ne aeroportin privat te Rinasit!

Me 26 prill nuk eshte çudi qe Air Albania te kryeje fluturimin e fundit pa kthim me “pasagjerin” e saj!

Po me te tjeret qe do lere pas “dumbaba” cdo behet? Sigurisht qe atij vete kjo nuk i hyn fare ne xhep. Si gjithnje zorraxhinjte i ka perdorur dhe i ka hedhur.

aeroplan