Mjeku i njohur humb jetën nga Covid-19

Mjeku i njohur nga Skrapari, Muharrem Nonaj ka humbur jetën nga Covid-19. Lajmin për ndarjen nga jeta të mjkeut e ka dhënë i biri në një postim në Facebook.

Postimi në Facebook

Të nderuar miq dhe të afërm.

Me hidhërim të thellë ju njoftoj se babai im, dr. Muharrem Nonaj ndërroi jetë, duke mos e fituar dot betejën me Covid-19.

Lajmi i rëdnë është bërë publik edhe në faqen Corovodaonline.

22