Nga kush ka frikë Rama? Berisha publikon foton: E ka mbushur Pogradecin me pëllëmbë policë dhe gardistë…

Ish-Kryeministri Berisha ka publikuar foton e një qytetari nga Pogradeci ku shikohen qindra policë dhe gardistë që mabjnë të rrethuar Ramën gjatë inagurimit të të 2 km rrugë.

Berisha shkruan se, Edvin Hajduti ka frikë dhe tmerr nga qytetarët ndaj dhe shoqërohet nga forca të shumta policore dhe të Gardës.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Per inaugurimin e rikonstruksionit te 2 km rruge mbush Pogradecin me pellembe e police dhe gardiste!

Frike dhe tmerr nga Edvin Hajdutit ndaj qytetareve!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje z.Berisha.po te nis nje foto te deshtakut Ramsi ,ku po inaguron 2 km rruge te shtruar.qe ne mengjes pogradeci ishte mbushur pellemb e police dhe gardiste ku duket qarte se me shume ka police qe i rrine perkrah sesa njeres qe e mbeshtesin .ka bllokuar komplet rruget e Pogradecit,ne cdo cep e kryqezim nga nje polic qe jane nervoze se kan hallin si do dalin nga kjo vizite.

143887525 1823233237837575 5840033417500441987 n