Ballina Politikë Paloka i përgjigjet Ballës: Edvin Rama bën biznes me mafian, shtron darka...

Paloka i përgjigjet Ballës: Edvin Rama bën biznes me mafian, shtron darka luksi për ministrat në Dubai dhe…

Nga Edi PALOKA

Ai qe ben biznes me mafian, qe trefishon pasurite e tij dhe te ministrave, qe dergon ministrat ne darka luksoze ne Dubai ndersa vendi permbytet… Eshte ai dhe vetem ai qe po shkaterron Shqiperine dhe demton reputacionin e saj nderkombetar, Edvin Rama!

E vetmja mënyrë për ta rikthyer Shqipërinë tek suksesi dhe shpresa , është të largojme Ramën !E kjo është pikërisht ajo që do të bëjmë.

Exit mobile version