Basha: Pas 8 viteve të dështimit të Ramës, ka ardhur koha për ndryshim! Ne do të sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë

Lideri i opozitës, Lulzim Basha ka publikuar një video ku pasqyrohen dështimet e Edi Ramës gjatë 8 viteve qeverisje. Basha shkruan se, Rama duhet të largohet pasi në 8 vite ka sjellë vetëm dështime.

“Pas 8 viteve të dështimit të Ramës, pasi kostoja e jetesës është rritur dita-ditës, ka ardhur koha për ndryshim. Rama duhet të largohet, dhe ne do të sjellim një të ardhme më të mirë për Shqipërinë”, shkruan Basha.