Basha publikon videon: A nuk e ndjen edhe ti këtë? Ai vetëm na grabit! Rama ka dështuar! Bashkë do të sjellim ndryshimin

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video në rrjetet sociale ku akuzon Ramën për shkatërrimin e ekonomisë dhe mungesën e punës.

Basha shkruan se, ai vetëm na grabit. Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!

“A nuk e ndjen edhe ti këtë? Ai vetëm na grabit. Rama ka dështuar!

Bashkë do të sjellim ndryshimin për të gjithë!”, shkruan Basha në postimin e tij.