Ballina Kryesore Basha: Rama e ka të vështirë të kuptojë që shqiptarët anembanë vendit...

Basha: Rama e ka të vështirë të kuptojë që shqiptarët anembanë vendit janë lodhur prej tij!

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka reaguar reaguar sërish sot ndaj deklarimeve të Edi Ramës. Basha shkruan në një postim në Twitter, se Rama e ka të vështirë të kuptojë që shqiptarët anembanë vendit janë lodhur prej tij.

Postimi i kryetarit Basha në Twitter

Kur Rama qesh, Shqipëria qan. Duket se ai e ka të vështirë të kuptojë që shqiptarët anembanë vendit janë lodhur prej tij.

Këtë do ta mësojë mirë në 25 Prill kur ta largojmë dhe të sjellim një të ardhme më të mirë për familjet shqiptare.

Exit mobile version