Video/ Goditet shtazërisht prifti ortodoks në Lezhë, reagon Berisha

Ish-Kryeministri Berisha ka reaguar pas dhunës barbare nga disa punonjës të Bashkisë Lezhë ndaj priftit ortodoks.

Berisha shkruan se, dënon ashpërsinë më të madhe aktin banditesk ndaj një shërbetori të kishes si dëshmi e klimës së dhunës të krijuar nga kriptopagani Edvin Hajduti.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Breaking News!

Goditet shtazerisht prifti ortodoks ne Lezhe!

Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e denoncimit te qytetarit dixhital.

Denoj me ashpersine me te madhe aktin banditesk ndaj nje sherbetorit te kishes si deshmi e klimes se dhunes te krijuar nga kriptopagani Edvin Hajduti! sb

Goditet me sende te forta nga puntoret e nje firme Prifti Ortodoks i Lezhes, Koço Kapedani.

Teksa prifti u ka kerkuar puntoreve te mos demtonin pllakat e mermerit se do ti hiqte vete duke iu kerkuar pak kohe, njeri prej tyre e ka godit me sende te forta.