Ballina Sport Klubi turk ofertë Real Madridit për Hazard

Klubi turk ofertë Real Madridit për Hazard

Mediat pranë klubit madrilen po raportojnë sot se, klubi turk, Fenerbahce ka bërë një ofertë për ish-yllin e Chelseas.

Klubi turk po tenton ta marrë Hazardin në formë huazimi deri në fund të sezonit.

Mbetet të shihet se cili do të jetë vendimi i klubit madrilen, i cili nuk po ka përfitim nga mbajtja e Hazardit në skuadër aktualisht.

Eden Hazard nuk po kalon aspak kohë të mira te Real Madridi. Forma jo e mirë dhe lëndimet nuk po e lënë të tregojë potencialin që posedon belgu.

Exit mobile version