Basha publikon videon: Rama premtoi shëndetësi falas, por e futi në kolaps!

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar një tjetwr video që tregon dështimin e Ramës me shëndetësinë. Në video, Rama premton shëndetësi falas, por pretendimi i tij rrëzohet nga qytetarët.

Postimi i kryetarit Basha

Premtoi shëndetësi falas për të gjithë por gënjeu. Shëndetësia është në kolaps dhe shqiptarët paguajnë më shtrenjtë se çdokush në rajon! Rama është dështim. Ai duhet të largohet.