Foto/ Shembet rruga qindra milionë lekë e Zall Bastarit, u inagurua nga Veliaj vetëm pak kohë më parë  

Erion Veliaj njihet për propagandën bajate dhe për korrupsion galopant në BAshkinë e Tiranës. Për të fshehur mashtrimet e tij me gjoja punët që po kryen në kryeqytet, ai nuk lejon asnjë media që të pasqyrojë “punimet”e bashkisë.

Por shiu i ditëve të fundit i ka nxjerrë “bojën” investimeve të bëra nga bashkia dhe inauguruar me bujë nga Në fotot që po publikojmë duket se rruga e Zall Bastarit ku janë harxhuar qindra milionë lekë dhe e inauguruar vetëm pak kohë më parë nga Erion Veliaj është shembur nga reshjet e shiut.

Mirëpo  Veliajt si përherë tregon vetëm fasadat e lyera me bojë dhe fsheh realitetin edhe këtë herë realiteti na tregon se për kryebashkiakun e Tiranës, gjithçka është veç fasadë.

1 21

3 16