Berisha poston memet ndaj Ramës dhe ministrave që kanë shpërthyer rrjetetin

Ish-Kryeministri Berisha ka postuar memet që kanë shpërthyer në rrjetet sociale ndaj Ramës dhe ministrave të tij pas darkës në lokalin luksoz dhe më të shtrenjtë në Dubai.

“Ndizet flake interneti me meme kushtuar biftekut te arte te narkoministrave te Edvin Hajdutit tek Nusreti!

Ketu me poshte keni nje album me foto qe po bejne xhiron e botes. sb”, shkruan Berisha në postimin e tij në Facebook.

2 21

3 18

4 13

111 2

5 7