Bardhi: Edi Rama- 8 vjet dështime dhe premtime të pambajtura. Gënjeshtar!

Sekretari i Përgjithshëm, Gazment Bardhi ka publikuar në një postim në Facebook shkrimin e Reporter.al për pasurinë marramendëse të ministrave të Ramës.

“Edi Rama- 8 vjet dështime dhe premtime të pambajtura. Gënjeshtar!”, shkruan Bardhi.

11 2