Skandal/ Shqipëria nën ujë derrat e regjimit nga Ahmetaj tek Balluku e Fuga në resortet e Dubait (Video)

Derrat e regjimit janë kapur në flagrncë duke u argëtuat në resortet luksoze të Dubait në një kohë që Shqipëria është nën ujë.

Në një kohë kur i gjithë vendi është nën pushtetin e përmbytjeve dhe në një krizë të madhe ekonomike, Arben Ahmetaj dhe Belinda Balluku, Arbian Mazniku dhe këshilltari i Ramës Endri Fuga, gjejnë kohë të harbojnë lokaleve të botës me lekët e taksapaguesve shqiptarë.

Jo çdokush mund të darkojë tek “Nusreti” në Dubai.

Nuk e di se çfarë duhet të bëjnë më shumë këta për ta merituar zemërimin tonë si popull?

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme të publikuar në Facebook nga gazetari Namir Lapardhaja, ndërkohë që fillimisht video është publikuar në Instagramin e restorantit ‘Nusreti’….