Ballina Politikë Basha publikon videon: Të rinjtë po largohen nga Shqipëria për shkak të...

Basha publikon videon: Të rinjtë po largohen nga Shqipëria për shkak të Ramës, është koha ta largojmë

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video-mesazh të fortë kundër kryeministrit Edi Rama.

“Për shkak të Ramës, të rinjtë tanë po largohen nga Shqipëria. Është koha ta largojmë Ramën dhe t’u rikthejmë shqiptarëve shpresën!”, shkruan Basha në postimin që shoqëron videon.

Exit mobile version