Video/ Borxhi publik u rrit me 3.25 miliaradë euro, Basha: Rama kujdeset vetëm për veten. Është koha për ndryshim dhe shpresë

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka publikuar një video ku tregon për dështimin e radhës të qeverisë Rama, atë me borxhin publik. Ky borxh është rritur me 3.25 miliardë euro gjatë qevrisjes së Rilindjes.

“Rama kujdeset vetëm për veten. Është koha për ndryshim dhe shpresë për Shqipërinë dhe shqiptarët!”, shkruan Basha.