Ballina Aktualitet Humb jetën nga Covid-19 babai i aktorit të njohur

Humb jetën nga Covid-19 babai i aktorit të njohur

Ka ndërruar jetë sot nga Covid-19, babai i aktorit të njohur të humorit, Gentjan Zenelaj.

Lajmi e ka bërë të ditur vetë aktori nëpërmjet një shënimi në profilin e tij në facebook.

Me hidhërim të thellë njoftoj ndarjen sot nga jeta të babait tim Rexhep Zenelaj pas një beteje të gjatë me Covid 19. Ju falenderoj nga zemra për çdo mendim dhe ngushëllim që kam marrë nga ju. Zoti ju Bekoftë! Varrimi zhvillohet nesër në orën 13:00 në Shëngjin.

Exit mobile version