Foto/ Mijëra qytetarë gjobiten për maskat, miku deputet i Ramës feston me qindra vetë, policia ka frikë të afrohet

Deputeti socialist dhe miku i Edi Ramës, Lefter Koka nuk përmbahet në shkeljen e ligjit.

Ai ka mbledhur qindra njerëz në një lokal në Durrës, duke shkelur të gjitha ligjet anti Covid.

Ish-Kryeministri Sali Berisha shkruan se, për lokalet e Terr Kokës ligji nuk ekziston!

Reagimi i ish-kryeministrit Sali Berisha 

Për lokalet e Terr Kokës ligji nuk ekziston!

Mijra qytetare gjobiten kur gjenden ne rruge pa maska. Kurse ne lokalet e Territ te Durresit narkopolicia nuk guxon te afrohet!

Denoj me ashpersine me te madhe standartin e dyfishte te Edvin Hajdutit.

Lexoni mesazhin shikoni fotot e qytetarit dixhital. sb

Pershendetje dr fotot dhe organizimi jane bere sot ke pista Lefterit .. duket qarte distancimi social se gjobat jane per popullin jo per mbeshtetesit e qeverise.

1 43

auto b156f7b2 7b3b 476a b77a aa104d63e0301609096846