Largimi i këtij tradhëtari është mision i shenjtë patriotik!

Pas publikimit të lajmit se Greqia ka miratuar shtrirjen me 12 milje në detin në kufi me Shqipërinë ka reaguar edhe nënkryetari i LSI, Petrit Vasili.

Në një mesazh ne facebook ai shkruan se, “me një pazarxhi si Edi Rama kufijtë, interesat dhe integriteti i Shqipërisë kanë mbetur mes katër rrugëve”.

Postimi i plotë i Vasilit

Me një pazarxhi si Edi Rama, kufijtë, interesat dhe integriteti i Shqipërisë kanë mbetur mes katër rrugëve dhe janë më të rrezikuara se kurrë ndonjë herë në historinë e këtij vendi.

Largimi i këtij tradhëtari të interesave të Shqipërisë është mision i shenjtë patriotik, pasi për të Shqipëria është thjesht plaçkë tregu.

auto vasili fcb1608896051