Berisha: Hakmarrje primitive e Edvin Hajdutit mbi mjekun e vijës së parë në luftën kundër Covid-19, Ilir Allkja

Ish-Kryeministri Berisha ka akuzuar Ramën për sulmet ndaj mjekut Ilir Allkja. Berisha shkruan në një postim në Facebook se, Rama po bën akmarrje primitive mbi mjekun e vijës së parë në luftën kundër Covid-19, Ilir Allkja.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Largimi nga puna si dhurate per Krishtlindje nga Edvin Hajduti per mjekun e vijes se pare Ilir Allkja!

Miq, hakmarrja primitive e Edvin Hajdutit bie mbi mjekun e vijes se pare ne luften kunder covid 19 por kritik ndaj tij, Ilir Allkja.

Ai urdheron mafiozin e tij Joti ti nderprese kontraten mjekut qe punon ne vijen e pare dhe qe demaskoi mashtrimin e realitetit te hidhur!

Denoj me ashpersine me te madhe kete qendrim hakmarres primitiv te Edvin Hajdutit dhe mafiozit te tij Joti ndaj Dr Ilir Allkjas dhe kerkoj kthimin e tij te menjehershem ne detyre. sb

allk