Gjendet pa ndjenja i riu në Durrës, kishte dalë për të shitur letra

Është gjendur në Durrës një i ri  pa ndjenja në rrugë nga qytetarët të cilët po kalonin aty pranë. Mësohet se ai është nje shtetas iranian dhe kishte dalë për të shitur letra

Menjëherë djaloshi me origjinë nga Irani është dërguar drejt Spitalit të Durrësit për të marrë ndihmën e parë mjekësore, ndërkohë që ende nuk dihen shkaqet që e kanë çuar në këtë gjendje të riun në Durrës.

durres i riu 1 579x405 1