Ballina Aktualitet Berisha publikon videon: Ja pse Edvini dhe Veliu mbronin me fanatizëm familjen...

Berisha publikon videon: Ja pse Edvini dhe Veliu mbronin me fanatizëm familjen e deputetit Rraja

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka përcjellë një video-lajm në rrjetet sociale, me një shpjegim konçiz: “Ja pse Edvin Droga dhe Ardi Veliu mbronin me fanatizëm, familjen e deputetit Rrahman Rraja, familje qendrore e drogës dhe krimit në Shqipëri dhe Europë!”.

 

Exit mobile version