Ballina Aktualitet Zjarr në një banesë në Tiranë, humb jetën 50-vjeçari

Zjarr në një banesë në Tiranë, humb jetën 50-vjeçari

Një ngjarje e rëndë u regjistrua paraditen e sotme në Tiranë. Një 50-vjeçar humbi jetën si pasojë e zjarrit në një banesë.

Informacion paraprak

Më datë 22.12.2020, rreth orës 09:22, në rrugën “Njazi Meka”, ka rënë zjarr në një banesë, ku si pasojë e asfiksimit ka humbur jetën shtetasi P.C., rreth moshës 50 vjeç.

Shërbimet e zjarrfikses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të rënies së zjarrit.

Exit mobile version