Basha darkon me ambasadoren Yuri Kim

Kryetari i PD, Lulzim Basha dhe ambasadorja e SHBA, Yuri Kim mbrëmjen e sotme, po zhvillojnë një takim jozyrtar.

Burime për mediat bëjnë me dije se, lideri i opozitës, Basha dhe ambasadorja Kim po darkojnë, ku axhenda e këtij takimi lidhet me problematikat në vend, situata e rëndë ekonomike, etj.

Gjithashtu zbulohet se, në axhendën e kësaj darke është edhe dosja 184, ku disa ditë më parë Prokuroria e Dibrës mbylli hetimet.

Screenshot 2020 12 19 205140