Krimi godet përsëri! Vritet me armë 51-vjeçari në Rrëshen!

Një ngjarje e rëndë u shënua këtë mbrëmje në qytetin e Rrëshen. Një person i moshës 51 vjeç mësohet se ka mbetur i vrarë pas një përplasje me armë zjarri.

Personi që ka humbur jetën është identifikuar si Anton Keli. Anton Keli ishte banues në fshatin Malaj të Mirditës. Ai ka humbur jetën gjatë transportit për në spital.

Ndërkohë që vrasja është kryer në qendër të Rrëshenit.

Shërbimet e Policisë të D.V.P. Lezhë, të Komisariatit të Policisë Mirditë dhe FNSH-së po krehin zonën si dhe janë ngritur pika kontrolli me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.