Ballina Aktualitet Shpërthen revolta në të gjithë vendin! Protestuesit bllokojnë superstradën Shkodër-Lezhë

Shpërthen revolta në të gjithë vendin! Protestuesit bllokojnë superstradën Shkodër-Lezhë

Protestat për vrasjen e Klodian Rashës kanë përfshirë gjithë territorin e vendit. Krahas tubimit të fuqishëm në Tiranë, protesta po zhvillohen edhe në Korë, Berat, Durrës dhe qytete të tjera.

Në Lezhë, ku qytetarë të revoltuar kanë bllokuar autostradën Shkodër-Lezhë.

Exit mobile version