Reagimi i Bashës ndaj Ramës: Boll më!

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha në një reagim në ‘Twitter’ ka reaguar në lidhje me protestën e sotme, ndërsa theksoi se tashmë askush se beson më kryeministrin Rama.

Sipas kryedemokratit, pas 7 vitesh dëshmie e premtime të pambajtura, tashmë erdhi fundi.

REAGIMI i BASHËS
Pas 7 vitesh dështime dhe premtime të pambajtura, 7 vite mashtrime, vjedhje dhe dështime, 7 vite dhunë dhe terror ndaj familjeve shqiptare, 7 vite rrënim dhe manipulime, askush se beson më Edi Ramën. Boll më!