Policia sulmon me gaz lotsjellës protestuesit para Ministrisë së Brendshme

Policia po sulmon me gaz lotsjellës protestuesit para Ministrisë së Brendshme.

Qytetarët prej dy ditësh kanë nisur protestën pas vrasjes së të riut Klodian Rasha, nga një efektiv policie.

Një ditë më parë, gjithashtu Forcat Speciale përdorën spraj dhe gaz lotsjellës për të shpërndarë turmat e protestuesve.

100 780x405 1