Ballina Aktualitet Foto/ Në SHBA për të siguruar vaksinat anti-Covid…

Foto/ Në SHBA për të siguruar vaksinat anti-Covid…

Rama ndodhet prej 5 ditësh në SHBA për vaksinën anti-Covid, por në fakt është fotografuar duke bërë pazar në qendrat tregtare të Nju Jorkut.

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar foto të Ramës, i cili shihet me pallto të zezë, maskë me ngjyra dhe atlete sportive në një qendër tregtare në New York. Berisha shkruan se, Rama ka 5 ditë që qëndron në New York për “vaksinën tuaj”, por edhe për pak “shoping për vete”.

“Në New York prej pesë ditësh për vaksinën tuaj por edhe për pak shopping për vete! sb”, shkruan Berisha.

Rama që poston për çdo ngjarje koti, nuk ka asnjë reagim për vrasjen e 25-vjeçarit Klodian Rasha nga ana e punonjësve të Policisë së Shtetit në mes të Tiranës.

Exit mobile version