Ballina Aktualitet Krimi trondit sërish Elbasanin, breshëri plumbash dhe panik tek qytetarët

Krimi trondit sërish Elbasanin, breshëri plumbash dhe panik tek qytetarët

Breshëri armësh janë dëgjuar pak më parë në periferi të Elbasanit.

Banorët e zonës së Labinotit të përfshirë nga paniku breshërisë së plumbave kanë telefonuar policinë dhe kanë lajmëruar se janë dëgjuar breshëri automatiku.

Nga ana tjetër, uniformat blu thonë se nuk është e vërtetë të ketë pasur breshëri armësh në këtë zonë.

Exit mobile version