Ballina Aktualitet Bardhi: Çdo shqiptar është tronditur nga ekzekutimi i Klodjan Rashës, Edi Rama...

Bardhi: Çdo shqiptar është tronditur nga ekzekutimi i Klodjan Rashës, Edi Rama vazhdon shoppingun rrugëve të New York-ut

Reagim i Sekretarit të Përgjithshëm të PD, Gazment Bardhi

Çdo shqiptar është tronditur nga ekzekutimi i Klodjan Rashës në derën e shtëpisë. Dhimbja dhe zemërimi na ka përfshirë të gjithëve. Ndërkohë Edi Rama vazhdon shoppingun luksoz rrugëve të New York-ut. Nuk gjeti kohë as të ngushëllojë familjen dhe as të dënojë krimin makabër. Boll më!

Exit mobile version