Pampuri publikon videon: Edi Rama gënjeu 8 vjet, po gënjen dhe tani! Ka një arsye për…

Ish-deputetja e PD, Oriola Pampur ka publikuar një video me mashtrimet e Edi Ramës për shëndetësinë.

Pampuri shprehet se, 8 vjet Edi Rama nuk bëri asgjë për shëndetësinë falas, gënjeu atëherë, gënjen dhe tani.

Plani i tij i vetëm është të mbushë xhepat e koncesionarëve klientë me paret e shqiptarëve.

Postimi i plotë

Në 8 vjet, Edi Rama nuk bëri asgjë për shëndetësinë falas. Ka një arsye për këtë superdështim. Edi Rama gënjeu 8 vjet, po gënjen dhe tani. Plani i tij i vetëm ishte dhe është i njëjti – të mbushë xhepat e koncesionarëve klientë me paratë e shqiptarëve. Dështimin e Edi Ramës, mashtrimet e tij elektorale dhe vjedhjen e shqiptarëve, qytetarët po e paguajnë sot shtrenjtë. Deri edhe me jetën e tyre.Dëgjojeni vetë kryeministrin hajdut dhe gënjeshtar!