Skandali/ Çahet fusha e stadiumit Kombëtar, shkak kulla

Ish-Kryeministri Berisha ka denoncuar nje tjeter skandal! Berisha shkruan ne reagimin e tij se, kulla Kristaq Rama çan ne dysh fushen e Air Albania.

Postimi i ish-Kryeministrit Berisha

Kulla Kristaq Rama çan ne dysh fushen e Air Albania.

Ja ku perfundojne dhjetra milion euro! Krim!

Lexoni mesazhin dhe shikoni foton qytetarit dixhital! sb

Pershendetje dr.kjo eshte fusha e Air Albania qe kemi paguar miliona nga taksat tona Ekspertet me thone se fusha pesoj ne çarje te madhe pershkak te Kulles se kryeministrit te cilen nuk e mban bazamenti.

Ndonëse tifozët nuk lejohen në stadiume, ata të Tiranës, “Capital Crew” e gjetën një mënyrë për t’u futur, jo në “Air Albania”, por në “Selman Stërmasi”.

Tifozët janë futur në stadium, teksa në një video të postuar në profilin e tyre, shihen duke dhuruar spektakël, ku nuk mungojnë fishekzjarrët dhe flakadanët. Tifozët bardheblu kanë treguar edhe njëherë mbështetjen e tyre për skuadrën, ndonëse Tirana nuk ia doli të marrë fitoren.

129781913 207071924320820 1128293969223407715 n